
WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY
W dniu 27.01.2025 r. w ramach działań programu wychowawczo – profilaktycznego zgodnie z punktem dotyczącym Rozwoju sfery społecznej pkt. 1 WZBOGACANIE WIEDZY DOTYCZĄCEJ ZDROWEGO I HIGIENICZNEGO TRYBU ŻYCIA ORAZ ZAGROŻEŃ DLA ZDROWIA odbyły się warsztaty z Ratownikiem medycznym dla wszystkich uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Świętego
