Konkursy szkolne

KONKURS SZKOLNY NA „NAJPIĘKNIEJSZY KĄCIK JESIENNY”

         W dniach od 1 do 23 października 2025 roku w naszym ośrodku odbył się konkurs na „Najładniejszy kącik jesienny”. Celem przedsięwzięcia było rozwijanie kreatywności dzieci, kształtowanie poczucia estetyki oraz pogłębianie wiedzy o darach jesieni. Uczniowie mieli za zadanie przygotować w swoich salach kąciki tematyczne, wykorzystując naturalne

CZYTAJ WIĘCEJ »
Wycieczki szkolne

WYCIECZKA DO MIEJSCA PAMIĘCI I MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU

          Dnia 28 października 2025r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wyjechali na wycieczkę do Oświęcimia, aby zwiedzić Miejsce Pamięci oraz Muzeum Auschwitz-Birkenau. Wszyscy uczestnicy wydarzenia z niecierpliwością oczekiwali na ten wyjazd.          W czasie wizyty w Miejscu Pamięci zobaczyć można było dwie

CZYTAJ WIĘCEJ »