
Szkolne akcje i programy
Wyjście przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego na cmentarz komunalny
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” – ks. Jan Twardowski W dniu 31 października przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszego ośrodka udali się na cmentarz komunalny w Nowym Mieście nad Pilicą. Celem wyjścia było uczczenie pamięci oraz oddanie hołdu tym, którzy odeszli, a szczególnie tym, którzy pozostali bezimienni.