Szkolne akcje i programy

Wyjście przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego na cmentarz komunalny

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” – ks. Jan Twardowski        W dniu 31 października przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszego ośrodka udali się na cmentarz komunalny w Nowym Mieście nad Pilicą. Celem wyjścia było uczczenie pamięci oraz oddanie hołdu tym, którzy odeszli, a szczególnie tym, którzy pozostali bezimienni.

CZYTAJ WIĘCEJ »