Szkolne akcje i programy

Wielkanocne śniadanie – Radość i tradycja!

          W naszym ośrodku z radością celebrujemy ważne święta, a Wielkanoc to wyjątkowy czas. We wtorek 31 marca 2026 r. Rada Rodziców przy naszym Ośrodku przygotowała świąteczne śniadanie.           To uroczyste spotkanie uświetnili swoją obecnością przedstawiciele Zarządu Powiatu Grójeckiego – Wicestarosta Pan

CZYTAJ WIĘCEJ »