
„Akcja Żonkile” w naszym Ośrodku
17 kwietnia 2026 r. uczniowie naszego ośrodka po raz kolejny wzięli udział w akcji społeczno – edukacyjnej: „Żonkile w szkole – Łączy nas pamięć”. Celem akcji było upamiętnienie 83 rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. W ramach przygotowań do akcji uczniowie wykonali żonkile – symbol pamięci o bohaterach powstania z

