Szkolne akcje i programy

„Akcja Żonkile” w naszym Ośrodku

17 kwietnia 2026 r. uczniowie naszego ośrodka po raz kolejny wzięli udział w akcji społeczno – edukacyjnej: „Żonkile w szkole – Łączy nas pamięć”. Celem akcji było upamiętnienie 83 rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. W ramach przygotowań do akcji uczniowie wykonali żonkile – symbol pamięci o bohaterach powstania z

CZYTAJ WIĘCEJ »
Wycieczki szkolne

Wycieczka do Torunia

             Dnia 16 kwietnia 2026 roku uczniowie naszej placówki wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Torunia. Celem wyjazdu było rozwijanie zainteresowań nauką i sztuką poprzez poznanie dziedzictwa kulturowego Torunia.             Po przyjeździe na miejsce zostaliśmy serdecznie przywitani przez panią przewodnik,

CZYTAJ WIĘCEJ »
Wycieczki szkolne

Wycieczka zawodoznawcza pt: „Świat zawodów w Nowym Miecie nad Pilicą.”

W dniu 16 kwietnia 2026 odbyła się wycieczka zawodoznawcza do apteki „Farmacja Warszawska” oraz kwiaciarni „Zielony Zakątek” w Nowym Mieście nad Pilicą, w której wziął udział uczeń oddziału 1w naszego ośrodka Paweł Malinowski. Celem nadrzędnym było poznanie przez ucznia specyfiki pracy w zawodzie florysty i farmaceuty oraz wskazanie znaczenia pracy w

CZYTAJ WIĘCEJ »